/ Infonurk / Muu / Videokonkurss: Kui mina oleksin ÜRO peasekretär

Eesti Noorteühenduste Liit ja Välisministeerium kutsuvad noori osalema videokonkursil „Kui mina oleksin ÜRO peasekretär“.

Loo video pealkirjaga „Kui mina oleksin ÜRO peasekretär…“ ja jaga oma soovitusi ÜRO peasekretärile. Video annab võimaluse jagada oma arvamust teemadel: mida tähendab sinu jaoks Ühinenud Rahvaste Organisatsioon ning mida teeksid, kui oleksid ÜRO peasekretär.

Parimate videote loojaid ootavad auhinnad! Lisaks pannakse konkursile saadetud videotest kokku ühisvideo, mida esitatakse ÜROga seotud sündmustel Eestis – teeme koos noorte mõtted ja arvamused kuuldavaks!

Osalema ootame noori vanuses 15-30 eluaastat. Osalemiseks on vaja:

  • jäärdvustada horisontaalvaates kuni 20-sekundiline teemakohane videoklipp (Oluline on video kvaliteet, proovi see filmida vähemalt 1080 pikslise kvaliteediga!),
  • laadida videoklipp üles näiteks WeTransferi, Dropboxi, Google Drive’i või mujale sobivasse keskkonda nii, et sellele tekiks link, kust korraldajatel on võimalik video alla laadida,
  • saata see link koos oma kontaktandmetega korraldajatele aadressile videokonkurss@mfa.ee või täites allolev ankeet!  

Videoklippi saates lisa juurde ka oma ees- ja perekonnanimi, vanus ning kontaktandmetena telefoninumber ja meiliaadress (kontaktandmeid ei avalikustata). Kindlasti lisa kirjalikult tekst, mida videos kõneled, et saaksime selle põhjal subtiitrid luua!

Konkursile töö saatmisega kinnitab osaleja, et tema on saadetud töö autor ja annab korraldajatele ehk Välisministeeriumile ja Eesti Noorteühenduste Liidule täieliku õiguse konkursile esitatud videoid edaspidi kasutada. 

Konkursil osalemiseks saada oma video hiljemalt 6. juuniks 2021.

 

[expand title=”Osale konkursil”][ninja_form id=12][/expand]

/ Loe ka